Nabídka

Vysoce zatížitelné průmyslové podlahy

Testované na nejvyšší zátěže

Vysoce zatížitelné průmyslové podlahyMechanicky vysoce zatížitelné průmyslové podlahy se realizují pomocí tzv. povlaků. Je mnoho důležitých důvodů pro použití systémů podlahových povlaků. A to zejména tam, kde se používají těžké stroje a materiály, musí toho povlak, tedy průmyslová podlaha - vydržet opravdu hodně.

Naše systémy průmyslových podlah a podlahových povlaků jsou extrémně tvrdé a mechanicky zatížitelné. Pomocí strukturovaného povrchu (nopková struktura) průmyslové podlahy se výrazně zvyšuje bezpečnost chůze. Systémy podlahových lze zvolit podle individuálních pracovních podmínek a podkladů. Buď lze použít epoxidový povlak, který se výborně hodí pro bodovou zátěž, nebo flexibilní polyuretanový povlak, který je zajímavý především svou vysokou pružností. Rádi Vám pomůžeme najít optimální systém.

Příklady využití vysoce zatížitelných průmyslových podlah

Průmyslové podlahy
v kovodělném průmyslu

Průmyslové podlahy
v automobilovém průmyslu

Průmyslové podlahy v kovodělném průmyslu
 Bezpečnost práce je důležitou vlastností našich povlakových systémů: jsou bezpečné pro chůzi a vysoce odolné proti oděru. Kromě toho na nich lze barevně vyznačit nebezpečné úseky.  Nepochybíte ani při volbě epoxidového povlaku, především tam, kde se jedná o vysokou bodovou zátěž. Dobrý rozliv vytváří stejnoměrně rovnou podlahu. Odstraní se tak nerovnosti, jako např. stopy po hlazení v základní struktuře.

Rádi Vám poskytneme více informací

Potřebujete se poradit? Nejste si jisti, jestli je právě do Vašich prostor vhodná vysoce zatížitelná průmyslová podlaha?
Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poskytneme potřebné informace a probereme s Vámi Vaše konkrétní potřeby.
Pro komunikaci s námi a dotazy ohledně vysoce zatížitelné průmyslové podlahy můžete použít tento formulář, nebo nám zavolejte na  608 031 292.

Položky označené * jsou povinné.

PRŮMYSLOVÉ A INTERIÉROVÉ LITÉ PODLAHY

Rychlé kontakty

Zobrazit kontakty

2013 © LABÍK PRŮMYSLOVÉ PODLAHY s.r.o. Webdesign & SEO: www.eStudio.cz