Nabídka

S vysokou odolností proti oděru

Flexibilní polyuretanové povlakové systémy pro dynamickou zátěž

Průmyslové podlahy s vysokou odolností proti oděruVšude tam, kde je zapotřebí hodně pohybu, se vám na průmyslové podlaze s flexibilním polyuretanovým povlakem bude mimořádně dobře jezdit. Takové podlaha odolává nejen vysokým mechanickým zátěžím, ale je odolná i proti jednostranné dynamické zátěži - např. neustálému najíždění, brzdění a otáčení na velmi malém prostoru.

V důsledku vysoké odolnosti proti oděru na průmyslové podlaze s flexibilním polyuretanovým povlakem zanechávají manipulační vozíky jen nepatrné stopy. Velmi se tak snižuje vytváření i víření prachu, takže vaše zboží zůstane stále pěkně čisté. I v oblasti bezpečnosti práce se průmyslové podlahy s flexibilním polyuretanovým povlakem chovají vzorně: nebezpečné zóny nebo různé pracovní úseky je možné navíc barevně vyznačit. A třebaže rovná plocha nedává žádnou šanci pro usazování prachu, zaručuje bezpečnost chůze.

Stručný přehled předností:

  • Polyuretanové povlakové systémy odolají vysokým dynamickým a mechanickým zátěžím
  • Dlouhá životnost průmyslové podlahy – tedy mimořádná hospodárnost
  • Snadná udržovatelnost průmyslové podlahy díky velmi dobré možnosti čištění
  • Přizpůsobitelné pro odvádění elektrostatického náboje nebo protiskluzově
  • Vysoká odolnost průmyslové podlahy proti oděru
  • Snížení prašnosti
  • Možnost barevného označení pracovních a nebezpečných úseků
  • Flexibilní polyuretanové povlaky jsou vhodné dokonce i pro kovové podklady
  • Homogenní povrch průmyslové podlahy díky dobrému rozlivu
  • Po vytvrdnutí testovány podle přísných kritérií AgBB jako fyziologicky nezávadné, bez obsahu nonylfenolů a s malým únikem emisí
Průmyslové podlahy
ve skladových halách

Průmyslové podlahy
v logistických střediscích

Průmyslové podlahy odolné proti oděru ve skladových halaách Průmyslové podlahy odolné proti oděru - logistická střediska
Rychlé najíždění a brzdění, jakož i dynamická zátěž,
např. častým otáčením a obracením na velmi malém prostoru, to našim průmyslovým podlahám s povlaky odolnými proti oděru sotva ublíží.
Mistrovské logistické výkony mají dobrý základ v průmyslových podlahách s povlakem odolným proti oděru. Povlakové systémy na průmyslové podlahy byly vytvořeny proto, aby při distribuci a kompletaci zboží všechno probíhalo hladce.
Průmyslové podlahy
ve spedičních firmách

Průmyslové podlahy
a kompletace zboží

Průmyslové podlahy odolné proti oděru - spedice Průmyslové podlahy odolné proti oděru - kompletace zboží
Čas jsou peníze: neustálé vykládání, třídění a opětovné nakládání by mělo probíhat nejen plynule, nýbrž i právě tehdy, kdy proběhnout má.
Při použití průmyslové podlahy s polyuretanovým povlakovým systémem se vaše zboží dostane na místo určení nejen včas, ale i čisté.
Vždy v optimálním stavu a čisté. Průmyslové podlahy s hladkým polyuretanovým povlakem jsou nejen odolné proti oděru, ale snižují i prašnost prostředí, ve kterém jsou aplikovány.

Rádi Vám poskytneme více informací

Potřebujete se poradit? Nejste si jisti, jestli je právě do Vašich prostor vhodná průmyslová podlaha odolná proti oděru?
Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poskytneme potřebné informace a probereme s Vámi Vaše konkrétní potřeby.
Pro komunikaci s námi a dotazy ohledně průmyslové podlahy odolné proti oděru můžete použít tento formulář, nebo nám zavolejte na  608 031 292.

Položky označené * jsou povinné.

PRŮMYSLOVÉ A INTERIÉROVÉ LITÉ PODLAHY

Rychlé kontakty

Zobrazit kontakty

2013 © LABÍK PRŮMYSLOVÉ PODLAHY s.r.o. Webdesign & SEO: www.eStudio.cz