Nabídka

Průmyslové podlahy s protiskluzovým povrchem

Jistota pevné půdy pod nohama

Průmyslové podlahy s protiskluzovým povrchemPracujete ve vlhkém prostředí? Je ve Vašich prostorách vysoké nebezpečí uklouznutí např. od ropných produktů? V těchto pracovních prostorách najdou uplatnění průmyslové podlahy s protiskluzovým povrchem.
Je několik tříd protiskluzových povlaků na průmyslové podlahy. Jednotlivé skupiny jsou klasifikovány podle velikosti odporu proti skluzu. Označovány jsou písmenem „R“ následovaném číslem 9 až 13, kde 9 je s nejmenším a 13 s největším odporem proti skluzu. Další parametr vyjadřuje hrubost struktury povrchu a je označován písmenem „V“ následovaném sudým číslem 4 až 10 v závislosti na objem vody, která je nutná, aby se vytvořil na povrchu průmyslové podlahy vodní film. Za písmenem „V“ je tím větší číslo, čím větší je potřebný objem a tím větší má odpor proti skluzu daná průmyslová podlaha. Níže uvádíme přehled klasifikace těchto tříd odporu proti skluzu:

Průměrný úhel

Třída protiskluzu

 

Minimální objem

 Hrubost povrchu

od 6° do 10° R 9   4 cm2 / dm3 V 04
od 10° do 19° R 10   6 cm2 / dm3 V 06
od 19° do 27° R 11   8 cm2 / dm3 V 08
od 27° do 35° R 12   10 cm2 / dm3 V 10
nad 35° R 13      

Rádi Vám poskytneme více informací

Potřebujete se poradit? Nejste si jisti, jestli je právě do Vašich prostor vhodná průmyslová podlaha odolná proti skluzu?
Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poskytneme potřebné informace a probereme s Vámi Vaše konkrétní potřeby.
Pro komunikaci s námi a dotazy ohledně průmyslové podlahy odolné proti můžete použít tento formulář, nebo nám zavolejte na  608 031 292.

Položky označené * jsou povinné.

PRŮMYSLOVÉ A INTERIÉROVÉ LITÉ PODLAHY

Rychlé kontakty

Zobrazit kontakty

2013 © LABÍK PRŮMYSLOVÉ PODLAHY s.r.o. Webdesign & SEO: www.eStudio.cz