Nabídka

Průmyslové podlahy odvádějící elektrostatický náboj

Spolehlivá volba pro ochranu před elektrostatickým nábojem

Průmyslové podlahy odvádějící elektrostatický nábojUž žádné zbytečné pokládání měděných pásů do rastru. Díky výborným vodivým vlastnostem příčné vodivé vrstvy stačí jejich upevnění pouze na uzemňovacích bodech.
Díky jednoduchosti a rychlosti položení dochází k značným úsporám drahocenného času a samozřejmě i finančních prostředků. Podlahový povlak pro průmyslové podlahy odvádějící elektrostatický náboj je navíc odolný proti mechanickým zátěžím.
Průmyslové podlahy odvádějící elektrostatický náboj najdou uplatnění všude tam, kde se pracuje s vysoce citlivými konstrukčními díly a jemnou elektronikou, která musí být chráněna pře vlivy elektrostatického náboje podle požadavků normy o odvádění elektrostatického náboje.
Vše musí být bezchybné. Naše průmyslové podlahy odvádějící elektrostatický náboj jsou kvalitním základem pro bezpečnou práci s elektronikou a konstrukčními díly citlivými na elektrostatický náboj.

Stručný přehled výhod

Průmyslové podlahy odvádějící elektrostatický náboj mají následující výhody a vlastnosti:

  • Zabráňují vzniku elektrostatického náboje díky jeho spolehlivému odvádění i při malém napětí.
  • Průmyslové podlahy odvádějící elektrostatický náboj jsou nastavitelné i jako paropropustné, odolné vůči chemikáliím a protiskluzové.
  • Jsou mechanicky zatížitelné jako slabovrstvý pečeticí systém – a tím velmi hospodárné.
  • Průmyslové podlahy odvádějící elektrostatický náboj se velmi dobře čistí.
  • Úsporné při nanášení, protože měděný pásek se musí připevnit pouze na uzemňovacích bodech.
  • Po vytvrdnutí testovány podle přísných kritérií AgBB jako fyziologicky nezávadné, bez obsahu nonylfenolů a s malým únikem emisí.

Příklady využití Průmyslových podlah odvádějících elektrostatický náboj

Průmyslové podlahy - kvalitní základ pro bezpečnou práci

Průmyslové podlahy v tiskařských provozech

Kvalitní základ pro bezpečnou práci Průmyslové podlahy odvádějící elektrostatický náboj - tiskařské provozy
Rychlé, snadné a hospodárné: upevněním měděného pásku na uzemňovacích bodech zaručuje kvalitní prostředí pro bezpečnou práci. Klidně si to vytiskněte, my Vám to podepíšeme. Naše průmyslové podlahy odvádějící elektrostatický náboj zabraňují vzniku elektrostatického náboje. Navíc jsou odolné proti chemikáliím.
Průmyslové podlahy
v automobilovém průmyslu

Průmyslové podlahy
a antistatické ochranné zóny

Průmyslové podlahy odvádějící elektrostatický náboj - automobilový průmysl Průmyslové podlahy odvádějící elektrostatický náboj - antistatické zóny
Citlivá elektronika se využívá také v automobilovém průmyslu. Potíže ve výrobě a její zdržení s obrovskými následky zde může způsobit i malý elektrostatický náboj. Průmyslové podlahy s antistatickými podlahovými povlaky poskytují zaručenou ochranu veškeré citlivé elektroniky i konstrukčních dílů. Při výrobě citlivé elektroniky a používání citlivých konstrukčních dílů může mít vznik nechtěného elektrostatické náboje vážné následky. Proto se ve výrobních provozech vytváří tzv. antistatické zóny, které ochrání tuto citlivou elektroniku před elektrostatickým nábojem.

Rádi Vám poskytneme více informací

Potřebujete se poradit? Nejste si jisti, jestli je právě do Vašich prostor vhodná průmyslová podlaha odvádějící elektrostatický náboj?
Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poskytneme potřebné informace a probereme s Vámi Vaše konkrétní potřeby.
Pro komunikaci s námi a dotazy ohledně průmyslové podlahy odvádějící elektrostatický náboj můžete použít tento formulář, nebo nám zavolejte na  608 031 292.

Položky označené * jsou povinné.

PRŮMYSLOVÉ A INTERIÉROVÉ LITÉ PODLAHY

Rychlé kontakty

Zobrazit kontakty

2013 © LABÍK PRŮMYSLOVÉ PODLAHY s.r.o. Webdesign & SEO: www.eStudio.cz