Nabídka

Paropropustné průmyslové podlahy

Aby voda mohla vypustit páru

Paropropustné průmyslové podlahy a systémyZnáme to z přírody. Voda si najde svoji cestu. Platí to i u průmyslových podlah. Proto vznikly pro průmyslové podlahy inovační paropropustné povlaky. Tyto povlaky zabraňují tvoření bublinek a trhání povlaků na vaší podlaze. Při vzlínající vlhkosti, např. v důsledku chybějící či neprodyšné izolace, poskytují průmyslpvé podlahy s těmito systémy velkou ochranu a v závislosti na konkrétním systému odolají i vysokým zátěžím. Paropropustné povlaky pro průmyslové podlahy je možné položit téměř na každý podklad. A dobrá zpráva nakonec! S paropropustnými povlaky pro průmyslové podlahy výrazně zkrátíte dobu stavby.

Stručný přehled předností:

  • Rychlé a snadné položení – i při vzlínající vlhkosti
  • Mechanicky zatížitelné systémy, zkouška podle směrnice OS-8
  • Velmi dobrý rozliv a tvrdnutí bez vytváření závojů i při malé cirkulaci vzduchu
  • Nastavitelné jako dekorativní, antistatické a protiskluzové systémy

Mechanické zatížení dle směrnice OS-8

I ten, kdo má velké plány, musí zůstat pevně při zemi, pokud mu záleží na jeho bezpečnosti Kromě vlastních vysokých požadavků na kvalitu, byly naše paropropustné nátěrové systémy otestovány nezávislým zkušebním ústavem podle nejpřísnějších kritérií směrnice OS-8. Tato směrnice mimo jiné upravuje nejvyšší možnou míru zatížení u provozu v parkovacích a podzemních garážích.
A teprve pokud jste si do zavazadla přibalili takovou dávku bezpečnosti, pak můžete doopravdy vzlétnout! A že se to na mnohých místech rozjede pěkně zostra, ví nejenom ten, kdo se chystá na dalekou cestu. Aby vše proběhlo hladce a aby nedošlo k žádným neočekávaným událostem, je důležitý stav podlahy.

Ta by měla být optimálně přizpůsobena individuálním okolnostem, jakými jsou podklad a požadovaný profil zatížení. Od nízkého až po vysoké pochůzné zatížení, přes vysokou mechanickou zatížitelnost, až po extrémní bodové zatížení. Spolehlivé a dobré podlahy vyrábíme odjakživa především tam, kde se člověk musí spolehnout na pracovní postupy v termínu a zvláště na ekonomické systémy. Nechte si od nás poradit, rádi Vám doporučíme optimální systém.

 


 
[1] Vzlínající vlhkost může způsobovat bublinky
[2] Pomocí paropropustných systémů Remmers se může vzlínající vlhkost dostat ven a povlak odolá nejvyšším
zátěžím.
 

Rádi Vám poskytneme více informací

Potřebujete se poradit? Nejste si jisti, jestli je právě do Vašich prostor vhodná vysoce zatížitelná průmyslová podlaha?
Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poskytneme potřebné informace a probereme s Vámi Vaše konkrétní potřeby.
Pro komunikaci s námi a dotazy ohledně vysoce zatížitelné průmyslové podlahy můžete použít tento formulář, nebo nám zavolejte na  608 031 292.

 

Položky označené * jsou povinné.

PRŮMYSLOVÉ A INTERIÉROVÉ LITÉ PODLAHY

Rychlé kontakty

Zobrazit kontakty

2013 © LABÍK PRŮMYSLOVÉ PODLAHY s.r.o. Webdesign & SEO: www.eStudio.cz