Nabídka

Interiérové lité podlahy

Interiérové podlahy, které Vám vydrží

Podlahy jsou i v interiérech nejvíc namáhaným prvkem. Pořád po nich někdo chodí, běhá, skáče nebo jezdí - v případě garáží dokonce autem. Přinášíme Vám řešení lité podlahy do interiéru, která odolá všem běžným a troufneme si říct i nestandardním nástrahám života. A to i toho rodinného. Však víte, o čem mluvíme...

Nejde jen tak o ledajaké lité podlahy do interiéru, ale o komplexní řešení včetně možnosti kreativně se vyřádit a přizpůsobit si podlahu ve svém interiéru podle svých představ i podle barevnosti interiéru. Ať vymyslíte cokoliv, my to zrealizujeme.
Máme totiž k dispozici téměř neomezené možnosti kombinací dekorů a obrovské množství barevných odstínů, ze kterých Vám budou oči přecházet.  Lité podlahy v interiéru lze realizovat v 1 688-ti barevných odstínech dle vzorníku RAL, nebo v 1 950-ti barevných odstínech NCS.

Hlavní přednosti lité interiérové podlahy

  • bezespárá epoxy technologie,
  • krátká doba realizace,
  • vysoká odolnost vůči mechanickému zatížení,
  • možnost dekorativního vzhledu a aplikace grafiky (loga),
  • snadná údržba
  • stálý vzhled.

Finální povrch podlahy může být jednobarevný nebo barevně strukturovaný, hladký nebo protiskluzný. Na míru Vašim potřebám a požadavkům.

dekorativní povrchy lité interiérové podlahy

Naše lité interiérové podlahy umožňují přizpůsobení vzhledu podlahy vašim představám a potřebám. Nejrůznější dekorativní povrchy s různorodými možnostmi kombinací barev, chipsů, nebo písků. Litá podlaha od nás umožňuje tvorbu loga, nápisů, trasovacích linek, či zalití speciálních tapet s rozmanitými motivy. Ano, to vše přímo do Vaší podlahy.

Paropropustné lité podlahy pro mnohostranné použití
Paropropustné epoxidové lité podlahy

Oproti klasickým stále nejpoužívanějšíím lepeným krytinám jsou výhody lité podlahy nasnadě. Zejména je to obrovský rozdíl v zatížitelnosti a také odolnosti. Případné nerovnosti v podlaze se automaticky vyrovnají.

Podlahy do garáže
Podlahy do garáže

Podlaha v garáži, znáte to sami, dostává pořádně zabrat. Kdo měl někdy podlahu v garáži z betonu, ví, že to je volba sice relativně levná, ale nedá se říct, že by taková litá betonová podlaha vydržela všechno.

Rádi Vám poskytneme více informací

Potřebujete se poradit? Nejste si jisti, jestli je právě do Vašich prostor vhodná litá interiérová podlaha?
Neváhejte se na nás obrátit. Rádi Vám poskytneme potřebné informace a probereme s Vámi Vaše konkrétní potřeby.
Pro komunikaci s námi a dotazy ohledně lité interiérové podlahy můžete použít tento formulář, nebo nám zavolejte na  608 031 292.

Položky označené * jsou povinné.

PRŮMYSLOVÉ A INTERIÉROVÉ LITÉ PODLAHY

Rychlé kontakty

Zobrazit kontakty

2013 © LABÍK PRŮMYSLOVÉ PODLAHY s.r.o. Webdesign & SEO: www.eStudio.cz